خدمات

با گذشت زمان و پیشرفت جوامع و بشر و بوجود آمدن علایق و نیازهای جدید در جوامع، امروزه بزرگترین دغدغه هر جامعه ای دست یافتن به حس جدیدی از زندگی و تجربه فضاهای متفاوت با گذشته می باشد. تغییرات ایجاد شده بر اثر این دیدگاه، در تمامی علوم و هنرها به خصوص در معماری که یکی از تاثیرگذارترین هنرها بر نحوه ی زندگی افراد می باشد بسیار مشهود بوده است. هر شئ و مکانی روح و ویژگی های منحصر به خود را دارد که بر مبنای آن خصلت ویژه ی خود را تحصیل می کند. معماری به معنای تجسم بخشیدن روح مکان، و وظیفه معمار خلق مکان های معنادار است که به واسطه آن انسان را در زیستن یاری می رساند. شرکت معماری ساباط از سال 1387 با گردهم آمدن تیم مجربی از طراحان و مهندسان در تهران شروع به فعالیت نمود. ساباط، با تکیه بر اصول راهبردی خود مانند صداقت، تاکید بر کیفیت، نوآوری و ارائه خدمات مهندسی مطلوب در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی، ویلایی، اداری و تجاری و همچنین طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و پروژه های زیباسازی شهری فعالیت نموده است. هدف ما جلب رضایت کارفرمایان و کاربران پروژه ها به همراه حفظ ارزش های فرهنگی و تاریخی در قالب معماری مورد نیاز برای جوامع امروزی می باشد.

بازسازی

به لحاظ لغوی بازسازی به معنای مرمت است که در آن گروهی متخصص با اجرای یک سری عملیات‌ها سعی در افزایش طول عمر بنا و بهبود شرایط زندگی در آن دارند.

مدلسازی اطلاعات ساختمان BIM

BIM نمایش دیجیتالی خصوصیات فیزیکی و کاربردی یک ساختمان و منبع دانش مشترکی برای اطلاعات ساختمان است که مبنایی قابل اعتماد برای تصمیم گیری درطول چرخه عمر پروژه تشکیل میدهد

برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه

برنامه ریزی پروژه عبارت است از تهیه اطلاعات برنامه ای با توجه به فرآیندهای پروژه و کنترل پروژه شامل تهیه ،به روزرسانی،کنترل تغییرات و پیشرفت،ثبت و نگهداری اطلاعات واقعی پروژه می باشد.

غرفه‌های نمایشگاهی

طراحی و ساخت غرفه از ابزارهای موثر تبلیغات بوده و اهمیت آن در حدی است که در کشور های صنعتی با مدیریت مستقل در ارایه کالا و خدمات عمل می نمایند.

طراحی نما

نما یک مؤلفه زیبایی است که به تعریف زیبایی شناسی معماری ساختمان کمک می کند.

بام سبز

در مناطق شهری یکی از عوامل محدودکننده در ایجاد فضای سبز کمبود فضای موجود است.از این‌رو بام سبز یا روف گاردن یک راه حل ایده آل برای توسعه فضای سبز شهری با استفاده از فضای پشت بام است که غالبا یک فضای استفاده نشده و بدون کاربرد محسوب می شود.

ساخت و ساز

امروزه ساخت‌ و‌ ساز هم مانند صنعت‌های دیگر دچار رشد و دگرگونی بسیاری گشته است، همین موضوع باعث‎ شده که صنعت ساخت‌ و‌ ساز نیز به دسته‌بندی‌های متنوعی تقسیم شود.

طراحی داخلی

طراحی داخلی، نقشه کشی و ساخت و ساز فضاها به دست انسان، بخشی از طراحی محیطی بوده و ارتباط نزدیکی با معماری دارد.

خدمات مشاوره (معماری-مهندسی)

پروژه های ساختمانی به خصوص در مقیاس بزرگ برای آن که اصولی و بر اساس تمام ضوابط ساختمانی باشند و هم این که شامل طراحی زیبا شوند نیازمند کنترل و نظارت در تمام مراحل اجرایی خود هستند

Top